Nekokybiška prekė grąžinama vadovaujantis  „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Jei manote, jog prekė yra nekokybiška, užpildykite https://neogroup.lt/content/grazinimo-forma/  puslapyje esančią grąžinimo formą ir atsiųskite elektroniniu paštu grazinimas@neogoup.lt . Per 24 valandas su Jumis susisieksime ir aptarsime bei suderinsime prekės keitimo ar grąžinimo procedūrą. 

Prekė nemokamai keičiama ar priimamas grąžinimas tik tuo atveju, jei https://neogroup.lt atstovui apžiūrėjus pageidaujamą keisti ar grąžinti prekę nebus nustatyta, jog bet kokie prekės pažeidimai atsirado dėl pirkėjo netinkamo prekės naudojimo. Paaiškėjus, kad prekės defektai yra atsiradę dėl gamintojo kaltės, pakeisime prekę į tokios pačios vertės ir komplektacijos prekę arba, pirkėjui pageidaujant, grąžinsime už prekę sumokėtus pinigus. Kokybiška prekė grąžinima vadovaujantis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. rugpjūčio 17 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 258. Kokybišką prekę galite grąžinti per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos, užpildę https://neogroup.lt puslapyje esančią grąžinimo formą. Per 24 valandas su Jumis susisieks https://neogroup.lt atstovas ir aptars bei suderins prekės grąžinimo procedūras.

Prekė grąžinama, jei atitinka visas žemiau nurodytas sąlygas:

-Turite prekės įsigijimo dokumentą

-Prekė nebuvo naudojama ir/arba sugadinta

-Prekė yra supakuota tvarkingoje, originalioje pakuotėje

-Prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija

-Prekės įpakavimo išvaizda nepasikeitė (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)

Kokybiškų prekių grąžinimo atveju, Pirkėjas turi apmokėti prekių grąžinimo išlaidas, kurios išskaičiuojamos iš grąžinamos sumos.

 

Negali būti grąžinamos kokybiškos prekės, jei tai yra kompiuterinės programos, arba prekės, kurios buvo gaminamos pagal pirkėjo individualų užsakymą ir/arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos. 

Gavę prekę ir patvirtinę, kad prekė atitinka visas grąžinimo sąlygas, per 14 darbo dienų pakeisime prekę kita preke arba grąžinsime sumokėtus pinigus. Grąžinant prekę, pinigus pervesime į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pirkimas.

Product added to compare.